45 uživatelů hodnotí Osmičku na 4.7 Star

Co na Osmičku říkají ostatní?

A co na ni říkáte vy? Dejte nám vědět, těšíme se na každý feedback!

Přidat vaše hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
7. 12. 2021

Šimon

Voní jako smrt a chutná o něco lépe. Zkoušel jsem první balení většinou v hodně specifické příležitosti, kterou bylo letní opíjení se a následné chození do práce s kocovinou. Výsledek: osmička je docela jistě lék na kocovinu. Většinou chodím s kocovinou do večera a až tak kolem 18:00-20:00 se začnu cítit normálně. Po vypití osmičky jsem během dopoledně v podstatě normální člověk. Asi to není úplně zamýšlený efekt, ale za mě dost jednoznačná známka úspěchu. Objednávám další, tentokrát budu zkoušet v rámci masivních workoutů. To be continued..

⭐⭐⭐⭐⭐
24. 11. 2021

Honza B.

Zkoušel jsem už spousty různých drinků a osmička mi funguje výborně. Jsem docela citlivý na kofein, nicméně tady ho je ideální množství, takže potom nemám třes v rukou :D nepiju ji každý den, ale když vím, že mám před sebou náročnou práci na hlavu, tak si dám jednu plechovku a ta dlouhotrvající vlna soustředění a pohody se mi prostě líbí. Multitasking, nápady, všechno prostě frčí a přijde mi, i že si lépe pamatuji věci naučené během "rauše". Chuť mi vůbec nevadí, protože jsem dřív jedl jednotlivé složky různých mixů nebo věci, které se dnes prodávají v kapslích (právě kvůli chuti a pozřitelnosti), kdo zkoušel samotné např. HMB, tak mi dá za pravdu. Jednoduše doporučuji pro všechny, kteří nechtějí vyloženě nakopnout, ale spíše se zkoncentrovat s efektem na 6-10 hodin. Děkuji za ni :)

⭐⭐⭐⭐⭐
18. 10. 2021

Karel Kaluš

Osmičku jsem odebíral rok. Za ten rok mi pomohla se spoustou věcí (výkon v práci, rozjezd podnikání). Jsem jeden lidí, kterým fakt chutná (a chutnala i první verze) a užívám si její účinky.

Není to žádný brutální nakopávák, ale to jsem ani nehledal. Prakticky jsem přestal pít kávu a nahradil ji Osmičkou po ránu. Kafe mi vůbec nechybí.

No a proč jsem ji (zatím) odebírat přestal? Rok je dost dlouhá doba na to, abych vypozoroval její účinky, pozitiva a negativa. Teď přišel čas na to, dát šanci i jiným výrobkům s podobnými účinky a najít to, co na mě bude působit nejlépe.

To nevylučuje, že se brzy vrátím zpět :-) Rozhodně doporučuji vyzkoušet a uvidíte sami!

4. 10. 2021

Tomáš

Nic moc

⭐⭐⭐⭐⭐
15. 9. 2021

David

Osmička opravdu funguje. Pomáhá mi v práci při důležitých schůzkách. Jen jednou mi nezafungovala, ale to když jsem byl energeticky "na dně". Chuť netradiční, ale zvykl jsem si velmi rychle. Doporučuji!

⭐⭐⭐⭐⭐
14. 9. 2021

Jan Dvořák

Nejen že už se to dá pít, ale dokonce mi to i chutná! Oproti první verzi, kterou jsem dopíjel se sebezapřením je to obrovský skok kupředu. První lok byl opatrný, ale chuť se tak zlepšila, že celá plechovka šla na ex. Nakopávací efekt super, a trvá dlouho. Kam se hrabou energeťáky.

⭐⭐⭐⭐⭐
26. 8. 2021

Róza

Osmička je absolutně boží, cpu jí každýmu kámošovi, protože jsem z ní nadšená a to už tak půl roku v kuse <3

⭐⭐⭐⭐⭐
17. 8. 2021

Pavel

Opravdu jsem prekvapen výsledkem. Funguje opravdu hlavně na mentální výkon. Narozdíl od kávy nebo energy drinků nemá "kick" ale funguje dlouhodobě. Zatím užívám půl plechovky denně a stačí to. Kéž by existovala když jsem studoval.

⭐⭐⭐⭐⭐
12. 8. 2021

Honza Chromec

První dojem... Fuj to asi nedám, ale říkal jsem si, že jsem to kupoval smířený se sloganem "nechutná, ale funguje". Prvních pár plechovek bylo s odporem, že mě to nechutná, ale vím, že to suprově nakopne. Chvíle odhodlávání a kopl jsem to do sebe. Za chvíli jsem na chuť a vůni zapomněl a už užíval benefitů :) Po pár plechovkách jsem se "propil" a už i chutná. U mě snad jediný produkt, co na mě funguje a dokáže nakopnout :)

⭐⭐
7. 8. 2021

Ondra

Asi bych hodnotil lépe kdyby mi kamarád dopředu neříkal že je to zázrak. Když mi s nadšením podával plechovku a těšil se jak budu reagovat byl jsem opravdu zvědavý, ale nakonec jsem byl možná právě díky tomu zklaman. Málokdo to bude pít kvůli chuti, ta opravdu není moc dobrá, to si raději dám klasickou matchu. Každopádně jsem na sobě necítil žádný efekt. Nepopírám že to při dlouhodobějším užívání může mít díky látkám které nápoj obsahuje blahodárné účinky na fungování mozku. Ale i tak poměrem cena/výkon nemůže osmička, alespoň z mého hlediska konkurovat jiným doplňkám stravy na trhu.

⭐⭐⭐⭐⭐
6. 8. 2021

Petr Oplíštil

Po recenzích jsem to vzal na zkoušku. Kávu mám na chuť, usnu i po dopiu a s mojí historií užívání stimulantů (jen legálních, že jo !!! :-D ) sem chtěl vyzkoušet něco na strejčka příhodu ... povedlo se, nakopne, není to přeslazená toxická chuť běžných energy drinků. Má několikahodinový příjemný stimulační účinek. Po 7 plechovkách žádné nemilé účinky. Nepokoušel jsem kombinovat více plechovek naráz, na to se mám už dost rád a jedna vždy stačila :) Chuťově neutrální, pachově divné (nechci k ničemu přirovnávat) ale libé to není ... nicméně to piji pro účinek a ne pro chuť takže to do sebe vyklopím a plech recykluji ... Žít na tom nepotřebuji, to se radši vyspím, ale když není zbytí, tak je to dobrá nouzovka.

⭐⭐⭐⭐⭐
26. 7. 2021

Michal Bishop

Uznávám že je to celkem v pohodě, opravdu to probere a není to tak nechutně sladký a chemický jako energy drink. Cena vyšší ale kupovat to budu dál.

⭐⭐⭐⭐
29. 6. 2021

Paja

Funguje jak ma, ale nechutna :-)

⭐⭐⭐⭐⭐
13. 6. 2021

Anet Bernardová

Můj dojem z Osmičky je WTF v tom nejpositivnějším smyslu

⭐⭐⭐⭐⭐
6. 6. 2021

Sonka Skerik

 Jednoznačně MŇAM!... ze startu po přečtení recenzí jsem se trochu bála, mám takový hodně citlivý žaludek.

⭐⭐⭐⭐⭐
26. 5. 2021

Štěpán Bednář

Tohle shrnuje již moje oblíbené suplementy do jedné plechovky a ještě k tomu přidává další, které jsem neznal. Dokáže to výrazně "naostřit" mozek a zlepšit druh myšlení.

⭐⭐⭐
24. 5. 2021

Tomáš

Jelikož potřebuji aby mi mozek fungoval na plné obrátky, chtěl jsem vyzkoušet něco nového, co má zajímavou reklamu. Obyčejné "energiťáky" piji jen na povzbuzení před tréninkem nebo když pořebuji neusnout v 10 večer. Když ale potřebuji aby mozek vstřebával a myslel, vybírám si pečlivě. Dlouhodobě se skvělými výsledky používám Speed8 a chtěl jsem zkusit změnu. Předně musím říci, že Osmička je skvělý produkt a já mám velice vysoké nároky.

Jak píšete, chuťově osmička dobrá není, ale dá se to přežít. Zkusil jsem ji zatím 4x z osmi pokusů. První pokus padla celá plechovka na ex. Dostavil se celkem zajímavý stav, podobný Speed8 transu. Ovšem u Osmičky vydržel trans a soustředění jen 3 hodiny a potom vypnuto. Druhý pokus, pozvolné pití, nic extra jsem nepocítil, jen náběh kofeinu a mírné zklidnění. Třetí pokus zklidnění bez náběhu kofeinu. Poslední pokus zatím podobný těm předchozím, soustředění první 2 hodiny, a potom odeznívání do normálního kofeinového stavu. Když srovnám účinky Speed8 a Osmičky na mé tělo a mysl. Musím říct, že "spíd" má dlouhodobější a kvalitnější účinky, 3-4 hodiny učebního transu a max. 5-6 hodin soustředění. Toto očekávání Osmička nepředčila a jen lehce vyrovnala. Když srovnám oba produkty poměr-cena-výkon, musím se smutkem říci, že Osmička v tomto souboji utrpěla těsnou porážku na všech frontách. Přeji celému vašemu týmu hodně úspěchů a věřím, že si váš vysoce kvalitní produkt vydobyde své místo na trhu.

⭐⭐⭐⭐⭐
22. 5. 2021

Josef

Zatím mám v sobě jen pár plechovek, ale už jsem objednal další plata. Pro studenta ve zkouškovém je to neskutečná zbraň. Po hodince krásně vklouznu do flowu a jsem tak schopen vydržet i několik hodin. Kofein jsem nikdy moc nezvládal, vždy mě moc roztěkal a soustředěnost nula. Oproti tomu po Osmičce jsem uvolněný a účinek vydrží déle. Spíš než chuť, tak je to zápach který mi dává zabrat. Ten ale trochu odpadne, když je vychlazená. Váš spokojený zákazník.

⭐⭐⭐⭐⭐
19. 5. 2021

Ladislav

Hned při prvním ochutnání, mě “příjemně” překvapila pro mě až tak ne úplně lahodná chuť. Ale to je dobře. Bál jsem se, že narazím na takovou tu klasickou Tutti Frutti příchuť. Takže za mě super.

Od mala mám zaryto, že co nechutná, tak je určitě zdravé a funguje . Kamarád mi osmičku vychválil do nebes, takže jsem do toho šel už řádně namotivován. Nechci kecat, že jsem po vypití jak turbomyš, ale cítím se jinak, než po jiných rádoby nakopávačích.

Jsem ještě ve fázi testování. Zatím mám vypité pouze čtyři kousky. Všechny jsem dával ráno před prací na lačno. Musím to zkusit ještě po nějaké pařbě. Každopádně shrnutí je takové, že jsem nalákat další své přátele a já budu objednávat dále. Držím Vám palce, ať to frčí. Za mě super nápad.

⭐⭐⭐⭐⭐
18. 5. 2021

Dominik

Osmička je super!

⭐⭐⭐⭐⭐
17. 5. 2021

Zuzana

Jsem velmi spokojená. Dávám si ji dopoledne a opravdu se cítím plná energie. Nejdřív mi moc nechutnala ale když se pije vychlazená tak je to fajn. Určitě si znovu objednám. Vaše spokojená Zuzana

⭐⭐⭐⭐⭐
6. 5. 2021

Kristýna

Je to fantastický, jako vždy. Na chuť už jsem si celkem zvykla. Mám pocit, že je drink lepší za pokojový teploty než vychlazený. Každopádně je pro mě Osmička jako panák Jagera: nepiju to kvůli chuti, ale kvůli účinkům.

Dokáže spasit při callech, kdy by padající víčka neudržely ani sirky. Ale používám jí primárně ke specifickému účelu: potřebuju často skládat básničky a po Osmičce mi ty rýmy prostě naskakujou mnohem líp. Co mi normálně trvá dva večery, to pak vyprodukuju za dvě hodiny. Doufám, že to bude fungovat i na prózu.

Děkuju, za všechno! Za nápad i realizaci toho nechutnýho, leč geniálního nápoje, za snadné objednání i doručení a za milý vzkazy v krabicích. Přeju hodně úspěchů, s produktem i mimo něj.

⭐⭐⭐⭐⭐
23. 4. 2021

Radek

Musím konstatovat, že Osmička mne mile překvapila - hlavně výkon. Nakupovalo se mi super a již jsem objednávám další :-)

⭐⭐⭐⭐⭐
13. 4. 2021

Alexey

Muzu rict hned: funguje to. Davam si rano misto kavy a citim se cilejsi nez po kávě. Chut neni prijemna, ale da se na to rychle zvyknout. Nemuzu rict 100%, neni to cisty experiment, ale mam pocit ze osmicka stabilizuje náladu. :) Je to zajimavy produkt. Urcite si koupim jeste.

⭐⭐⭐⭐⭐
2. 4. 2021

David

Zdravím, po dalších pár plechovkách můžu říct, že to funguje dobře. A je to fakt nejlepší, když je člověk odpočatý. Všiml jsem si, že píšete na webu, že chuť je slabá stránka drinku. Kolega mi taky říkal, že mu to nechutná. Já už dlouho piju čaje (sencha, gyokuro, puerh, dračí studna etc.) a možná právě proto mi chuť Osmičky připadá super, prostě jen není tak prvoplánově podbízivá jako klasické energy drinky.

⭐⭐⭐⭐⭐
22. 3. 2021

Tomáš

Dobrý den, děkuji za brainhack drink OSMIČKU! Chuť drinku mě velmi překvapila. Čekal jsem přeslazený nápoj. Bohudík tomu tak nebylo :). Nejen že mě nápoj dokáže povzbudit a dodat mi denní focus, ale i následující den po probuzení se cítím vyspale a neskutečné svěže! Díky!

⭐⭐⭐⭐⭐
25. 2. 2021

Tomáš

Osmička je super! Chuť sice na první napití "nic moc", ale o tom jsem věděl už dopředu, že to nebude klasická přeslazená voda s kofeinem. Ve finále mi vlastně chuť přišla docela sympatická a zvykl jsem si na ni.

Pokud by měla být sladší a víc "user friendly" tak určitě ne za cenu toho, aby se doslazovala klasickým cukrem, to by mi přišlo jako krok zpět. Buď zkusit hledat zdravější alternativy, nebo nedoslazovat. Chuť Osmičky je takhle alespoň výjimečná.

Zkoušel jsem Osmičku v různých situacích a denních dobách a téměř vždy měla stejný účinek. Lépe jsem se soustředil, lépe se mi pracovalo a cítil jsem se namotivovanější. Mám kreativní zaměstnání, takže se všemi těmito brain hack věcma rád experimentuju a při Osmičce jsem měl zároveň dobrý pocit z toho, že je v podstatě zdravá.

Suma sumárum je moje zkušenost s první generací Osmičky pozitivní, těším se na další várku s vylepšenou recepturou. Nákup byl naprosto bez problémů, web super, všechno přehledné, čisté a jasné. Díky a přeju hodně zdaru v dalším míchání tohodle lektvaru!

⭐⭐⭐⭐⭐
25. 2. 2021

Radek

Osmička za mě dobrý! Používám ji vždy v pondělí a úterý, protože to jsou mé nejvytíženější dny. A můžu říct, že se cítím líp/necítím se tak unavený. Sám se zajímám o hackování vlastního mozku, ale upřímně nemám tolik trpělivosti, abych zkoumal nejvhodnější kombinace látek. Takže mi Osmička sedla, protože to někdo řeší za mě. Díky a jen tak dál!

⭐⭐⭐⭐⭐
12. 2. 2021

Lukáš

Tleskám! Musím uznat, že se vám to opravdu povedlo! Až na tu chuť - očékáváme nové příchutě. Osmička skvěle funguje, nabudí a ušetří hromadu peněz v rámci investic do koksu. Osmičku zavedeme jako povinný pitný režim na oddělení vývoje a grafiky :D

⭐⭐⭐⭐⭐
2. 1. 2021

David

Zatím jsem spotřeboval 2 plechovky a pár jich rozdal mezi kolegy. Běžně přes týden piju tak 3-5 kafí denně. Zkušenost s první plechovku: Výchozí stav: Lehká únava, pocit mentálního vyčerpání spojený s lehkým pobolivanim hlavy. Malá snídaně. 8:30 - vypito během cca 15 minut.

Pocit lehkého bzučení v hlavě a celkově poměrně výrazného "nájezdu". Ten trval cca 30 minut. Únava, vyčerpání a bolest hlavy jsou pryč. Nastoupila energie a dobrá nálada, schopnost soustředění dobrá.

Kolem 12 oběd a espresso z kancelářského kávovaru, spíš jen tak ze zvyku než kvůli únavě. Stav -+ pořád stejný až do cca. 16:00, kdy začíná účinek mizet. Během cca 30 minut se pomalu začala vracet únava a bolavá hlava. Nicméně žádný "dojezd" se nedostavil.

Večer sraz s přáteli, protože jsme se delší dobu neviděli, tak jsme toho dost vypili. Takže ráno slušná kocovina a cca 4 hodiny spánku. Na pomoc 2. plechovka jako "vyprošťovák" Opět zafungovala, po mentální stránce vše super, nálada dobrá, soustředění taky.

Odpoledne se už začalo hlásit vyčerpání organismu podpořené dusným počasím, s kafem se to tentokrát vyloženě nesneslo (nepříjemný stav, vyčerpání a zároveň nabuzení), a s vyprcháním účinku drinku přišel znatelný náraz a cca. 15 minut neschopnost se soustředit na cokoliv. Ale to se dalo čekat.

Když jsem si drink objednával, podle složení jsem si řekl, že to smysl dává. Nicméně jsem čekal, že to vydrží 1-2 hodiny a konec. Takže mě příjemně překvapilo, že váš claim nekecá. V testování budu rozhodně pokračovat.