Osmička - první český brainhack drink

Zázračná osmička

Osm hodin perfektně balancovaného stavu na práci, přemýšlení a kreativitu

Osmička je první český brainhack drink. Kvalitní kombinace přírodního kofeinu z matchi a guarany, mct olej jako chytré palivo a pět vybraných nootropik. 

Vylepšená verze 2.0 je tady - hackněte se jako první

Zažij brain‑boost

Osm funkčních ingrediencí. Které to jsou?

MCT olej

MCT olej je tuk se střední délkou uhlíkového řetězce. Narozdíl od klasických tuků se v těle neukládá, ale z trávícího traktu pokračuje rovnou do jater, kde se přeměňuje na ketony – perfektní “potravu” pro mozek. My ho používáme jako energetický zdroj místo cukru. Má podobně rychlý start, ale plynulejší a delší výdrž bez propadů. Ideálně se pojí s kofeinem, který energii “nastartuje” a MCT ji potom táhne dál.

4800 mg

Guarana

Guarana dává Osmičce kvalitní přírodní kofein. Proč přírodní? Narozdíl od kofeinu čistě syntetického se v přírodě vyskytuje kofein v synergických spojeních s dalšími látkami, které výrazně napomáhají jeho účinku. V Guaraně například s dalšími stimulanty theobrominem a theofilinem, které uvolňují svalstvo a vyplavují euforické pocity.

213 mg

L-theanin

L-theanin (který se ve značném množství vyskytuje v zeleném čaji), je látka, která upravuje účinek kofeinu. Tato kombinace způsobuje delší, mírnější a stabilnější stimulaci, paradoxně doprovázenou pocity uklidnění a úlevy namísto napětí.

239 mg

Matcha

Kofein obsahuje i matcha, práškový zelený čaj. Ta je navíc jedním z nejbohatších zdrojů katechinů (například EGCG), látek zodpovědných za většinu zdravotních benefitů zeleného čaje, se silně antioxidačními a kognici stimulujícími účinky.

3800 mg

Korálovec ježatý

Korálovec ježatý je asijská houba obsahující značné množství antioxidantů a především látek stimulujících tvorbu NGF – nervového růstového faktoru. Korálovec přispívá k myelinizaci (zlepšení přenosu nervových vzruchů), pomáhá vytvářet nové mozkové buňky, chrání před následky degenerativních neurologických procesů, potenciálně zmírňuje příznaky deprese a úzkosti a zlepšuje kognitivní funkce mozku.

413 mg

Citikolin

Citikolin je látka přirozeně se vyskytující v mozku. V extrahované podobě se využívá k léčbě neurodegenerativních onemocnění, na zdravý organismus má efekt jako kognitivní stimulant, především díky schopnosti podporovat tvorbu fosfatidylcholinu, látky zásadní pro mozkové funkce. Zlepšuje pozornost, reakční rychlost, paměť a celkový výkon mozku.

250 mg

B-komplex

Vitamíny skupiny B neboli B-komplex jsou skupinou vitamínů zodpovědných za správnou funkci mozku, zdravé vidění, kůži a pokožku a obecně za regeneraci organismu. Pomáhají snášet následky stresu a únavy, stimulují kognici a zlepšují paměť.

400 mg

L-tyrosin

L-tyrosin  je neesenciální aminokyselina obsažená v řadě potravin. V koncentrované podobě umožňuje organismu a především mozku lépe zvládat následky stresu, popřípadě vyvíjet kognitivní, ale i fyzickou aktivitu při stresové zátěži. Podporuje multitasking a zmírňuje příznaky spánkové deprivace.

1050 mg

Jak uživatelé hodnotí osmičku?

⭐⭐⭐⭐⭐
7. 12. 2021

Šimon

⭐⭐⭐⭐⭐
24. 11. 2021

Honza B.

⭐⭐⭐⭐⭐
18. 10. 2021

Karel Kaluš

Osmičku jsem odebíral rok. Za ten rok mi pomohla se spoustou věcí (výkon v práci, rozjezd podnikání). Jsem jeden lidí, kterým fakt chutná (a chutnala i první verze) a užívám si její účinky.

Není to žádný brutální nakopávák, ale to jsem ani nehledal. Prakticky jsem přestal pít kávu a nahradil ji Osmičkou po ránu. Kafe mi vůbec nechybí.

No a proč jsem ji (zatím) odebírat přestal? Rok je dost dlouhá doba na to, abych vypozoroval její účinky, pozitiva a negativa. Teď přišel čas na to, dát šanci i jiným výrobkům s podobnými účinky a najít to, co na mě bude působit nejlépe.

To nevylučuje, že se brzy vrátím zpět :-) Rozhodně doporučuji vyzkoušet a uvidíte sami!

4. 10. 2021

Tomáš

⭐⭐⭐⭐⭐
15. 9. 2021

David

Osmička opravdu funguje. Pomáhá mi v práci při důležitých schůzkách. Jen jednou mi nezafungovala, ale to když jsem byl energeticky "na dně". Chuť netradiční, ale zvykl jsem si velmi rychle. Doporučuji!

⭐⭐⭐⭐⭐
14. 9. 2021

Jan Dvořák

Nejen že už se to dá pít, ale dokonce mi to i chutná! Oproti první verzi, kterou jsem dopíjel se sebezapřením je to obrovský skok kupředu. První lok byl opatrný, ale chuť se tak zlepšila, že celá plechovka šla na ex. Nakopávací efekt super, a trvá dlouho. Kam se hrabou energeťáky.